PRODUKCJA GIER I APLIKACJI

Tworzymy gry i aplikacje przeznaczone na dowolne urządzenia mobilne i stacjonarne, ekrany dotykowe, tablice interaktywne, telefony oraz do umieszczenia w sieci np. na fanpage’u lub stronie www. Wybór technologii, w jakiej projektowana jest gra, zależy od założeń jakie ma ona spełniać.

Więcej projektów w naszym portfolio.

GRY EDUKACYJNE

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji gier edukacyjnych dedykowanych dla różnych grup wiekowych.
Główną zaletą gier jest zaangażowanie użytkownika. Gry poszerzają wiedzę dzięki przedstawieniu w ciekawy i absorbujący sposób wiedzy, która podana w suchej formie podręcznikowej nie zawsze wzbudza zaciekawienie.
Wprowadzenie elementu współpracy i rywalizacji, misji do wypełnienia, nagrody do zdobycia angażują gracza i dodatkowo dają możliwość publikacji swoich osiągnięć i chwalenia się nimi.

ZAKRES PRAC

Projekty realizujemy w pełnym zakresie: od sprecyzowania koncepcji, w której określone są podstawowe dane o grze (gatunek, grupa docelowa, świat gry), opracowania game designu, czyli stworzenie fabuły, dialogów, opracowanie scenariuszy i wszystkich wytycznych, przygotowanie specyfikacji technicznej, następnie kreację (tworzenie ilustracji i animacji), prace programistyczne, udźwiękowienie, aż do realizacji gotowego produktu.

Możemy zająć się także tylko wybranym fragmentem prac graficznych lub animacyjnych, tworząc assety do gry, tła, postaci, projektując scenerię lub przygotowując sekwencje ruchu.

REALIZACJE

Jako producent gier w swojej ofercie mamy aplikacje i gry o różnym przeznaczeniu. Są to między innymi:

  • edukacyjne aplikacje interaktywne – wykorzystywane w nauczaniu, znajdują zastosowanie przede wszystkim w centrach nauki, muzeach, instytucjach i ośrodkach informacyjnych, szkołach i przedszkolach, edukacyjnych stronach www, itp.;
  • gry rozrywkowe – zręcznościowe, przygodowe, fabularne, strategiczne, logiczne i inne. Wybór charakteru gry jest ściśle uzależniony od założeń i celów, jakie ma spełniać dany projekt;
  • gry reklamowe i promocyjne – konkursy, gry wirusowe, przeznaczone do umieszczenia na fanpage’u, i inne. Ich celem jest wzbudzenie zainteresowania tematem (produktem, promocją, usługą), który prezentują;
  • gry i aplikacje biznesowe – mające na celu wzmocnienie wizerunku marki, firmy lub usługi;