Aplikacje edukacyjne – Błyskawiczna energia
10 listopada 2015
Grafik – Photoshop
12 stycznia 2016

Postać pierwowzór

Pierwowzór:
postac
Pozy do opracowania:
1. postać stoi na brzegu rzeki z rękami na biodrach, uśmiecha się – ubrana jest w dżinsowe szorty i turkusowy t-shirt, jest bosa – brzeg jedst jedynie zasugerowany, nie robimy skomplikowanych teł do tego.
2. steruje kołem sterowym – nosi białe trampki, zielone krótkie spodenki, biały t-shirt, na głowie ma białą czapkę z daszkiem.
3. wybiera sieci rybackie – ubrana jest w niebieski sztormiak z kapturem na głowie, spod którego wysuwają się włosy, na nogach nosi niebieskie kalosze – widzimy postać ciągnącą sieci, jakaś sugestia morza tylko
4. prowadzi archeologiczne badania podwodne (mierzy fragment wraka drewnianego statku rzecznego) – ubrana jest w żółto-niebieską piankę, żółtą maskę nurkową, czarne płetwy i srebrną butlę z mieszanką oddechową na plecach, w reku trzyma biało-czerwoną miarkę – widzimy kawał drewna, postać i sugestia, że to jest pod wodą
5. w pracowni konserwatorskiej (np. czyści pędzelkiem plaster miedzi lub umieszcza drewno w liofilizatorze – widzimy tylko postać i fragment stołu z atrybutami) – ubrana jest w biały fartuch, białe trampki i niebieskie rękawiczki ochronne.
6. siedzi w łódce typu „Optimist” (steruje) – ubrana jest w granatową piankę, pomarańczową kamizelkę ratunkową i białą czapkę z daszkiem.