ILUSTRACJE

Zespół Dardanele Studio tworzą graficy i ilustratorzy, biegle posługujący się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych istniejącej szaty graficznej, ale przede wszystkim ułatwia stworzenie projektów wstępnych, zgodnych z oczekiwaniami Klienta.

Więcej projektów w naszym portfolio.

STYLISTYKA

Tworzymy ilustracje 2D przede wszystkim w technice wektorowej. Nasze realizacje są przeznaczone zarówno do mediów elektronicznych, jak i do druku.

Środki wyrazu i charakter realizacji są dopasowywane indywidualnie do każdego projektu, biorąc pod uwagę przede wszystkim potrzeby naszych klientów i cel, jaki ma spełniać dany projekt. Stylistyka, w jakiej tworzone są grafiki, przygotowana jest indywidualnie na potrzeby projektu lub dopasowywana do istniejącej, narzuconej przez Klienta.

REALIZUJEMY:

  • ilustracje do wydawnictw edukacyjnych;
  • zasoby graficzne do aplikacji elearningowych – do projektów skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych odbiorców;
  • projektujemy scenerie (tła), zasoby graficzne do gier i aplikacji;
  • character design – zajmujemy się projektowaniem postaci i maskotek marki (brand hero);
  • storyboardy;
  • opracowujemy koncepty graficzne;

ZAKRES PRAC

Przy realizacji projektu ilustracyjnego zakres prac może obejmować zarówno opracowanie spójnej koncepcji dla projektu, stworzenie koncept artów, storyboardów i zasobów graficznych, jak i ograniczać się tylko do przygotowania grafik według otrzymanych wytycznych. Więcej na temat zakresu prac przy tworzeniu ilustracji.

W ofercie Dardanele znajdą Państwo nie tylko ilustracje, ale również projekty postaci Brand Hero wraz z animacją postaci.