ANIMACJE BIZNESOWE – EXPLAINERY

Jest to doskonałe narzędzie do prezentacji i promowania pomysłu, produktu lub usługi. Animacja biznesowa ma na celu przede wszystkim przejrzyście pokazywać kluczowe cechy i korzyści wynikające z nich dla odbiorcy, a także przyciągnąć uwagę odbiorcy.

Więcej projektów – w naszym portfolio.

ZAKRES PRAC

Projekty realizujemy w pełnym zakresie – począwszy od sprecyzowania koncepcji, aż po realizację gotowego produktu.
Zakres prac, jak w większości oferowanych przez nas usług, zależy od wymagań i potrzeb klienta.

ANIMACJE BIZNESOWE

Są to najczęściej krótkie, animowane filmy, z jasno określonym celem: wyjasnić, ułatwić zrozumienie tematu. Korzystają one z jasnego i zwięzłego języka, w połączeniu z zabawną i ciekawą formą graficzną.

Połączenie obrazu z dźwiękiem i słowem mówionym jest najefektywniejszym narzędziem komunikacji, co zostało udowodnione naukowo: obrazy przetwarzane są przez mózg z większą szybkością, tekst przyswajamy linearnie, natomiast dane z obrazów przetwarzane są jednocześnie. Co to oznacza? Znacznie szybsze i dokładniejsze przekazywanie informacji.

Wybierając tego typu podejście do tworzenia treści prezentujących możliwości firmy lub produktu, wybieramy najlepszą drogę do dotarcia do klienta.

EXPLAINERY, ANIMACJE INSTRUKTAŻOWE

Ten rodzaj animacji skupia się na jasnym i klarownym przekazaniu istotnych cech, wyjaśnieniu sposobu działania, a przede wszystkim dostarczeniu najważniejszych aspektów i informacji dotyczących koncepcji lub produktu w atrakcyjnej wizualnie formie.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Połączenie obrazu, animacji, filmu, dźwięku i głosu lektora tworzy spójną całość, która w kompletny sposób prezentuje treści zaplanowane do przekazania audytorium.

PREZENTACJE INTERAKTYWNE

Jest to rodzaj prezentacji, w której dajemy odbiorcy dodatkowo możliwość ingerowania w przekaz, wyboru ścieżki, którą chce pójść, wybrania treści, które chce oglądnąć.

Gdzie sprawdzają się animacje biznesowe:

  • TARGI – ciekawy sposób prezentacji oferty;
  • STARTUPY – doskonały sposób PREZENTACJI pomysłu;
  • INSTRUKCJA produktu lub usługi – najefektywniejszy sposób przekazania informacji;
  • PROMOCJA firmy lub marki – atrakcyjna forma i możliwość wywołania dodatkowych skojarzeń;
  • SPRZEDAŻ – prezentacja firmy, sklepu, marki, ciekawy sposób na informację o promocjach.