Tworzenie animacji 2D
Dzik
1 kwietnia 2018
Dardanele Studio Animacji
Explainer Instead
1 sierpnia 2018

GoGetter – Animacje

Dardanele Studio Animacji

Dardanele Studio Animacji - tworzymy seriale animowane

I hate getting wet!

GoGetter – Animacja Gramatyczna – Poziom 1, Moduł 1, Lekcja 3

„GoGetter” to nowy wielopoziomowy kurs do nauki języka angielskiego od największego na świecie wydawcy materiałów edukacyjnych – Pearson Education.
Aby zachęcić do nauki i pomóc w poznawaniu angielskiej gramatyki, seria jest wzbogacona animacjami. W wyniku powstał prawdziwy serial animowany o przygodach Anny, Maksa i ich zwierzaków – chomika Hammy i kotki Fluffy.

Wymyśliliśmy wyraziste postacie o różnych charakterach, z którymi uczniowie mogą łatwo się utożsamić. Max i Anna lubią takie same rzeczy jak większość nastolatków, mają podobny styl, grają w gry komputerowe, mają przyjaciół za granicą, a czasami wpadają w tarapaty:). Postacie rozwijają się w trakcie kursu, od pierwszego do czwartego poziomu, dorastają i zmieniają się, tak samo, jak i uczniowie.

Ściśle współpracowaliśmy z wydawnictwem na etapie tworzenia scenariuszy, aby filmy animowane nie tylko pomagały w opanowaniu gramatyki, ale były też po prostu ciekawymi historiami. Oczywiście, nauka gramatyki nie jest łatwa, ale nawet ona może być świetną zabawą!

Do kursu „GoGetter” stworzyliśmy także ilustracje do Zeszytu Ćwiczeń.

Zakres prac:

współpraca z Klientem przy opracowaniu konceptu, projekty postaci, projekt graficzny, ilustracje, animacja, postprodukcja.